Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.

Ukázka z fotogalerií

Rekvalifikace (2011)
Rekvalifikace (2011)
České filmové plakáty 2011 - hrané


Ukázka z videogalerií


500 nocí s Andělem

Vítejte

ÚvodemCurriculum vitaeCopyright
Možná záměrně, možná omylem, jste se ocitli na stránkách Jana Drbohlava, většinou scenáristy, občas režiséra, ale obecně člověka zabývajícího se různými činnostmi souvisejícími s filmem, televizí, divadlem a literaturou. V každém případě vám přeji, když už jste tady, hezký den.

Upozornění:
Všechny materiály na těchto stránkách, které se týkají filmových, televizních, divadelních, literárních či hudebních projektů, podléhají copyrightu autora nebo producentů a jsou registrovány u organizací zabývajících se ochranou autorských práv. Bez písemného svolení není možné jejich jakékoliv využití ani další forma distribuce.
Prosím, respektujte autorský zákon.


Tak zase za rok...

Žebřík 2016Swingtime na DVD

SwingtimeNa svvé narozeniny 3.2. jsem dostal trochu nečekaný, ale milý dárek. Přestože jde o TV film, na DVD vyšel Swingtime:-)

K sehnání je leckde, mimo jiné třeba na stránkách Bontonlandu, kde se píše toto: "Akce KAMENY byla asi nejdrzejší provokací komunistické Státní bezpečnosti. Agenti StB sehráli „divadlo“ všem, kteří se pokoušeli o ilegální odchod do zahraniční, a to vytvořením falešných hranic i falešných pohraničních hlídek a vyslýchajících skupin amerických, německých a francouzských úřadů. Příslušníci StB při výsleších zadržené utvrzovali v domněnce, že skutečně překročili státní hranice naší republiky a získávali od nic netušících lidí informace, které byly následně používány v rámci trestního řízení. V průběhu této akce byly zatčeny téměř dva tisíce občanů Československé republiky. Toto je fiktivní příběh lidí, kteří falešnou státní hranici překročili…".
České filmové plakáty 2016

České filmové plakátyČeské filmové plakátyŽe uběhl další rok se na těchto stránkách v létě pozná tak, že se tu objeví článek o karlovarském festivalu... a v zimě podle dvou nových fotogalerií s plakáty aktuální české filmové tvorby, a to jak hrané (a animované), tak dokumentární. A úplně stejné to je i letost. Plakáty českých hraných a animovaných filmů s rokem výroby 2016 najdete zde, plakáty dokumentárních filmů potom zde. A jako každý rok, filmů je dost a plakátů rovněž. :)