Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.

Ukázka z fotogalerií

Bratříček Karel
Bratříček Karel
České filmové plakáty 2016 - dokumenty


Ukázka z videogalerií


500 nocí s Andělem

Vítejte

ÚvodemCurriculum vitaeCopyright
Možná záměrně, možná omylem, jste se ocitli na stránkách Jana Drbohlava, většinou scenáristy, občas režiséra, ale obecně člověka zabývajícího se různými činnostmi souvisejícími s filmem, televizí, divadlem a literaturou. V každém případě vám přeji, když už jste tady, hezký den.

Upozornění:
Všechny materiály na těchto stránkách, které se týkají filmových, televizních, divadelních, literárních či hudebních projektů, podléhají copyrightu autora nebo producentů a jsou registrovány u organizací zabývajících se ochranou autorských práv. Bez písemného svolení není možné jejich jakékoliv využití ani další forma distribuce.
Prosím, respektujte autorský zákon.


Festivalová žeň nekončí!

Festivalů není nikdy dost, zvlášť těch filmových nebo hudebních. A může být něco lepšího, než spojit film a hudbu dohromady? Nemůže. Proto je návštěva prvního ročníku festivalu filmové muziky Soundtrack Poděbrady naprostou nutností! Kdo nebude v Poděbradech mezi 24. a 27. srpnem, ten jako by nebyl! Bez legrace. To je prostě absolutní povinnost, protože speciální koncert Jana P. Muchowa nebo držitele Oscara Nicoly Piovaniho, autora filmové hudby k filmům Federica Felliniho, jinde prostě neuvidíte!

Už je to tu zase!

KVIFFLFŠCo? Léto - a s ním i dva české filmové festivaly, které si rozhodně zaslouží vaši pozornost. Prvním z nich je pochopitelně Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech, který můžete navštívit mezi 30. červnem a 8. červencem (po kliknutí na levý obrázek si můžete prohlédnout jeden ze sady jeho plakátů). Druhým festivalem, lehce punkově undergroundovým, je Letní filmová škola v Uherském Hradišti. Kdo se chce filmově přivzdělat, má šanci mezi 28. červencem a šestým srpnem. (Klikněte na obrázek vpravo a prohlédněte si plakát.)
Tak zase za rok...

Žebřík 2016