Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.

Ukázka z fotogalerií

The Departed (2006)
The Departed (2006)
Oscars Best Movies Posters


Ukázka z videogalerií


500 nocí s Andělem

Vítejte

ÚvodemCurriculum vitaeCopyright
Možná záměrně, možná omylem, jste se ocitli na stránkách Jana Drbohlava, většinou scenáristy, občas režiséra, ale obecně člověka zabývajícího se různými činnostmi souvisejícími s filmem, televizí, divadlem a literaturou. V každém případě vám přeji, když už jste tady, hezký den.

Upozornění:
Všechny materiály na těchto stránkách, které se týkají filmových, televizních, divadelních, literárních či hudebních projektů, podléhají copyrightu autora nebo producentů a jsou registrovány u organizací zabývajících se ochranou autorských práv. Bez písemného svolení není možné jejich jakékoliv využití ani další forma distribuce.
Prosím, respektujte autorský zákon.


Čtvrtstoletí Žebříku

Žebřík 2017Žebřík slaví čtvrtstoletí! Pětadvacet ročníků je za námi (přesněji řečeno za iReportem). Další ročník se koná 9. března 2018, jako tradičně v Plzni. Na plakátu (kliknutím na náhled si ho můžete zobrazit v plné velikosti) zjistíte, že headlinerem jsou staří dobří Olympic, dále se můžete těšit na Lenny, Michala Hrůzu a nebo třeba kapelu Wohnout. Kromě toho můžete být v objektu DEPO svědky řady dalších vystoupení. Večerem vás provede jeden staronový moderátor (Tomáš Hanák) a jedna zbrusu nová moderátorka (Jitka Schneiderová). Bližší informace najdete na Facebooku, nebo přímo na stránkách Ankety Žebřík.
Kapitán Exner 13x jinak

Křest ExnerDvanáct dílů kriminálního seriálu Kapitán Exner a k tomu jedna audioknížka dává dohromady třináct titulů, skrz které vstoupil do mého života kapitán Exner :) Blíže o seriálu se můžete dočíst zde, více informací o audioknížce najdete tady. V Luxoru jsme křtili nejen onu audioknihu (viz foto a reportáž TV Prima), ale také dvě knížky, které (zatím) s fotografiemi z natáčení vydalo nakladatelství Euromedia.
P.S. Seriál - pokud jste ho neviděli - můžete kompletně shlédnout online na stránkách TV Prima, krátká ukázka z audioknihy (doufám, že vás naláká) je k poslechu na serveru SoundCloud.
Festivalová žeň nekončí!

Festivalů není nikdy dost, zvlášť těch filmových nebo hudebních. A může být něco lepšího, než spojit film a hudbu dohromady? Nemůže. Proto je návštěva prvního ročníku festivalu filmové muziky Soundtrack Poděbrady naprostou nutností! Kdo nebude v Poděbradech mezi 24. a 27. srpnem, ten jako by nebyl! Bez legrace. To je prostě absolutní povinnost, protože speciální koncert Jana P. Muchowa nebo držitele Oscara Nicoly Piovaniho, autora filmové hudby k filmům Federica Felliniho, jinde prostě neuvidíte!