Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.

Ukázka z fotogalerií

Habermannův mlýn 9
Habermannův mlýn 9
Habermannův mlýn (2010)


Ukázka z videogalerií


500 nocí s Andělem

Zábavné pořady

Finále 2011
Plzeňský filmový festival Finále se v roce 2011 konal už po čtyřiadvacáté. Svoji vlastní nesoutěžní sekci měly české filmy ze třicátých let a (nejen) proto závěrečné vyhlašování vítězů za hudebního doprovodu svých Melody Makers moderoval Ondřej Havelka.

Žebřík
Hudební ceny Žebřík už po mnoho let organizuje muzikantský časopis iReport a jejich předávání se tradičně koná v Plzni. Spíše než o předávání cen se sice jedná o velkolepý muzikantský mejdan s živým koncertem, modrovaný Tomášem Hanákem a Klárou Vytiskovou, ale o to více to stojí za to.V roce 2013 vystřídala Kláru Bára Poláková.

Král bílé stopy 2010
Král bílé stopy je název ankety, kterou pořádá Svaz lyžařů České republiky už od roku 1973. Jen pro zajímavost - tehdy zvítězil skokan na lyžích Rudolf Höhnl. V roce 2010 se ceny předávaly na Žofíně a byl tam každý, kdo v českém lyžování něco znamená.

Miss Aerobik 2009
Kromě Miss České republiky existuje i celá řada dalších podobných soutěží... a jednou z nich je také Miss Aerobik. Ta se - mimo jiné - od své starší sestry liší tím, že hlavní disciplínou je sestava aerobiku. A finalistky ho doopravdy umí.

Ceny TýTý 2008
Ceny TýTý za rok 2008 byly předány 10. dubna v Hudebním divadle v Karlíně. Kromě toho se tamtéž tancovalo, zpívalo a hlavně moderovalo, protože o tom všem předávání cen, a to jakýchkoliv, je vždycky.

Miss České republiky
Dvanáct (někdy osmnáct) krásných dívek, jeden (někdy dva) moderátor, tři (někdy čtyři) soutěžní disciplíny a spousta muziky, to je soutěž Miss České republiky.

Trosečník - finále
Na začátku bylo šestnáct soutěžících, dva ostrovy poblíž panamského pobřeží a jeden moderátor. Na konci toho všeho zůstali dva finalisté a během finálového večera v jedné z nevyužívaných vysočanských továrních hal také pět milionů korun pro jednoho z nich.

Lepší zůstanou
V klubu Duplex na Václavském náměstí se většinou schází milovníci současné taneční muziky. Jednoho prosincového dne roku 2005 se tu ale za dohledu televizních kamer objevili účastníci mimořádně úspěšné reality show VyVolení, aby společně oslavili návrat do společnosti ze svého mnohatýdenního exilu ve Vile.

Top Celebrity
Cílem pořadu, který by se s velkou pravděpodobností zapsal do české Guinessovy knihy rekordů jako přímý přenos s největší hustotou celebrit na čtvereční metr, bylo zvolit Top Celebritu v jedné ze šesti kategorií. Jména vítězů nejsou tak důležitá jako fakt, že se všichni dobře bavili.

Pouta na druhou
Po skončení první řady vlajkové lodi televize Prima, seriálu Rodinná pouta, bylo vysílání druhé řady nasazeno programovým oddělením s týdenním zpožděním. Zároveň bylo rozhodnuto, že ani volný čtvrteční večer nezůstanou diváci bez postav, které se objevují v oblíbeném seriálu. Proto vznikl upoutávkový pořad, který zábavnou formou představil nové hrdiny, jejichž osudy bude popisovat nová série.

Děti na prvním místě
Charitativní koncert za účasti známých osobností českého hudebního nebe, jehož výtěžek putoval na dětské vesničky SOS, odvysílala televize Prima.

Zlatí andělé 2002
Ceny Zlatí andělé, které každý rok předává hudební akademie, by měly alespoň částečně odrážet skutečnou kvalitu na rozdíl od populárních anket, kterými se poměřuje spíše obliba interpretů. Ne vždy se to podaří, ale někdy snad ano...

Miss tisíciletí
Zábavný pořad může vypadat také tak, že si české Miss, obléknou historické kostýmy, historické šperky a nechají se učesat podle historických modelů... a není to špatný pohled...

Ptákoviny
Skrytá kamera, neboli anglicky, odkud je tento formát pořadu převzat, Canded Camera je nejen skrytá, ale také nekompromisní, cynická a někdy i zle krutá...

100 let české kinematografie
Ladislav Smoljak režíroval zábavnou show při příležitosti výročí zmíněného v titulu pořadu. Uváděli Milan Lasica a Július Satinský a mezi hosty se mimo jiné objevila také Věra Chytilová či Bolek Polívka...