Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.

Ukázka z fotogalerií

Oscar 1989
Oscar 1989
Oscar Posters


Ukázka z videogalerií


500 nocí s Andělem

Zábavné pořady - režie

Trosečník
Protože pohodlí pražských VyVolených vil bylo divákům málo, televize Prima přitvrdila a další souboj o zajímavou finanční částku se odehrával na dvou ostrovech poblž pobřeží Panamy.

VyVolení 2
Druhá libeňská vila, druhých patnáct soutěžících a hlavně druhých deset milionů, to byla druhá řada do té doby nejoblíbenější reality show na českých obrazovkách.

VyVolení 2 - zahajovací pořad
Ještě než začala druhá řada českých VyVolených, televize Prima nabídla divákům malou ochutnávku v podobě sestřihu toho nejzajímavějšího z druhé série stejné soutěže, která začala o pár týdnů dříve na Slovensku. A, upřímně řečeno, bylo se na co dívat.

VyVolení 1
Patnáct soutěžících se sešlo v jedné libeňské vile prošpikované mikrofony a kamerami, aby se zúčastnili soutěže o desetimilionovou výhru. Divákům se tak přibližně po tři měsíce naskýtal poměrně neobvyklý pohled do ještě neobvyklejší domácnosti.

Sliby a chyby
Šest dvacetiminutových dílů plných komediálních skečů reagovalo na současné dění ve společnosti ze zpravidla poněkud netradičního úhlu pohledu.

Noc s Andělem
Sobotně-noční talkshow, takzvaný "přímý přenoc", provázel své diváky ze sobot do nedělí jedenáct let. Za tu dobu Pavel Anděl rozmlouval se svými hosty více než pětsetkrát a vždycky to bylo zajímavé povídání.